Kontakta oss på vårt journummer vid brådskande ärenden 010-49 00 412. Service och beredskap nås även på service@hammarstedts.se

Kontakta oss

Journummer: 010-49 00 412
Kalmar: 0480-76 09 00
Nybro: 0481-39 51 00

Thomas Norberg
0480-76 09 03
thomas.norberg@hammarstedts.se

Ventilation

Tobias Wetterberg, Projektledare / kalkyl
0480-76 09 15
tobias.wetterberg@hammarstedts.se

Karl Sjöberg, Projektledare
0480-76 09 12
karl.sjoberg@hammarstedts.se

Kyla

Thomas Pettersson, Projektledare / kalkyl
0480-76 09 01
thomas.pettersson@hammarstedts.se

Styr & övervakning

Thomas Norberg
0480-76 09 03
thomas.norberg@hammarstedts.se

Service

Conny Andersson, Serviceledare
0480- 760 907
conny.andersson@hammarstedts.se

Service och beredskap nås även på service@hammarstedts.se

Ekonomi

Madeleine Gustafsson, Ekonomiansvarig (fn mammaledig)
0480-760 902
madeleine.gustafsson@hammarstedts.se

Emma Kyrk, Ekonomiadministratör
0480-760 924
emma.kyrk@hammarstedts.se